Snehové reťaze PEWAG SNOX PRO SUV

Pewag Snox sú jediné snehové reťaze, ktoré sa nenasadzujú, ale "snoxujú"

Jedinečná PEWAG inovácia: s(nox)olution - hovorí slogan o novej snehovej reťazi a potvrdzuje to do bodky: pewag snox robí montáž tak jednoduchú, ako obliekanie kúpacej čiapky.

Adaptácia Pewag Snox technológia® pre vozidlá 4x4 a SUV.

Pri objednaní uveďte rozmer pneumatiky.

 

 

 

 

 

Viac detailov

Nový produkt

166,80 €s DPH

doručenie do 2 pracovných dní

- +

Pridať do zoznamu želaní

Porovnať

 
Detaily

Snehová reťaz PEWAG SNOX pro spája všetky výborné vlastnosti plnohodnotných snehových reťazí, s doposiaľ nevídaným komfortom pri montáži a najvyššou mierou tichosti chodu. Správne dopnutie je vykonané pomocou plne automatického systému. Manuálne dopínanie už viac nie je potrebné. Reťazová sieť zo štvorhranných článkov o sile 3.7 mm zaručuje dlhú životnosť. Žiadne očká, háčiky, žiadne dopínanie: montáž snehových reťazí nebola ešte nikdy tak jednoduchá!

Ako je to možné?

Riešením je revolučná technológia mechanizmu snox-box. Počas jazdy systém uzamkne vratnú pružinu - optimálne napnutie reťaze je automaticky regulované. Akonáhle vozidlo zastaví, systém vratnú pružinu opäť odomkne a reťaz je možné ľahko stiahnuť z pneumatiky. K ešte rýchlejšej demontáži je nová generácia týchto úspešných snehových reťazí dodatočne vybavená patentovaným systémom pre rýchle uvoľnenie (quick-release-system).

Ideálne pre vodičov, ktorí chcú byť pripravení na všetky zimné podmienky. Nové snehové reťaze pewag snox v elegantnom puzdre. 

  • Optimálna pre jazdu v meste / po spevnených komunikáciách
  • Odporúčaná pre automobily triedy SUV (športové úžitkové vozidlá)

Pre jazdu v náročnom teréne odporúčame pewag austro super zosilnený.

Dbajte, prosím, na pokyny výrobcu vozidla kvôli dostatočnému priestoru v podbehoch!

5 Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Porovnať 0