Fotopasca MOULTRIE I-65S BLACK

Absolútna novinka v oblasti monitoringu objektov, ochrane pred ľudskou "škodnou", neprekonateľná fotopasca a hlavne absolútne nezistiteľná vďaka novej platforme diód a špeciálnemu BLACK filtru. Nový model I65S je vhodná aj do bane, ani tam sa neprezradí! Novší softvér ako pri pôvodnej I-65 s rýchlejšou dobou odozvy a uzávierky.

Viac detailov

I-65S
Nový produkt

359,00 €s DPH

- +

Pridať do zoznamu želaní

Porovnať

 
Detaily

Úplne neviditeľný infračervený čierny prísvit - blesk

Ostré a jasné denné fotografie a videá

Skauting fotoaparát je vybavený 18 metrovým dosahom a zrýchlenou dobou odozvy, takže dostanete menej prázdnych záberov. Fotografie sú neuveriteľne jasné vzhľadom k 6 megapixelovému rozlíšeniu, ktoré ponúka táto poľovnícka kamera. Ak chcete ušetriť pamäť, môžete si vybrať medzi štyrmi kvalitami obrazu a dvoma rozlíšeniami videa. Time-lapse funkcia umožňuje fotografovať v určitom časovom intervale, ktorý si nastavíte.

Zobrazenie detailu

Táto fotopasca má vstavaný 2 palcový LCD displej, ktorý zobrazuje zostávajúcu životnosť batérie, počet snímok zhotovených a zostávajúce možné a iné ďalšie údaje. Každý záznam fotopasce obsahuje informácie o barometrickom tlaku, teplotu, fázu mesiaca, dátum a čas, ktorý je vždy nazvaný Vašim názvom kamery-fotopasce.

Jednoduché, bezpečné menu

Akonáhle ste nastavili svoju fotopascu a spustili do prevádzky môžete si byť istí, že bude fungovať v každom počasí, má vzduchotesný kryt kamery a ovládania, ktoré je prekryté vrchným krytom. Fotoaparát Moultrie má dlhú životnosť batérie, takže nikdy nezmeškáte svoj „zásah“. Okrem toho môžete použiť externý napájací port pre 12-voltovú batériu, alebo solárny panel z ponuky www.FOTOPASCA.sk. A Vašu fotopasca je zbytočná pre zlodeja, vďaka funkcii zabezpečenia heslom.

Spy Game Management - kompatibilita systému /nedostupné v Európe/

Použitie tohto systému Vašu fotopascu pripojí k súkromnej webovej siete - stránky prostredníctvom bezdrôtového mobilného modemu. To vám umožní prezeranie fotografií a zmeniť nastavenia fotoaparátu priamo z pohodlia domova. Táto služba ale zatiaľ nie je dostupná v Európe, akonáhle toto bude možné budeme Vás ako zástupca značky Moultrie pre Slovensko a ČR ihneď informovať!

Veľmi široký záber pohybového senzoru zabezpečí zachytenie každého pohybu v okolí fotopasce. Infračervený prísvit má až 60 LED diód. V prípade svitu mesiaca, snehovej pokrývky, iného bočného osvetlenia sa efektívna viditeľnosť na zázname niekoľkonásobne zvačšuje.

30 Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Porovnať 0