Protiporezová obuv Haix Protector Ultra "Lime Green"

HAIX Protector Ultra Lime Green je bezpečnostná topánka určená pre prácu v lese. Topánka svojou konštrukciou a použitými materiálmi
zaručuje väčší komfort a odolnosťou proti prerezaniu. Kožená obuv do lesa s oceľovou špičkou spĺňa všetky požiadavky profesionálneho pilčíka.

Zvršok je vyrobený z priedušného semišuGORE - TEX obloženie zaručuje optimálnu klímu a ochranou proti vlhkosti.

  • Systém dvojzónového šnurovania zaručuje väčšiu stabiliu
  • Spĺňa požiadavky KWF Senior
  • Protišmyková Vibram® podrážka s robustným terénnym behúňom
  • Ochranná trieda 2 proti prerezaniu, s oceľovou špičkou

Viac detailov

Nový produkt

276,00 €s DPH

- +

Pridať do zoznamu želaní

Porovnať

 
Detaily

Pracovné, protiporezové, nepremokavé topánky vyrobené z kože s integrovanou oceľovou špicou HAIX Chránič Ultra. Bezpečnostná signálna zelená farba je dobre viditeľná.   Topánky zaručujú vyšší komfort pri nosení a zaručujú ochranu triedy 2 proti prerezaniu. Topánky ponúkajú plnú KWF Profi konformity.

   Nové topánky modelu HAIX Protector Ultra line green zaujmú svojou stabilitou a svojou nízkou hmotnosťou. Priliehavé manžety zabraňujú vnikaniu pilín do topánok. Výrobky vyvinuté HAIX zvášť kladú dôraz na ortopedické vlastnosti používania topánok v ťažkých terénoch.

   Dvojzónový systém šnurovania umožnuje zvýšit komfort a stabilitu.  Vibram  podrážka s jedinečnou HAIX kaučukovou zmesou zaisťuje dokonalú priľnavosť aj pri teplotách pod bodom mrazu.  Koža-les s integrovanou oceľovou špicou zaručuje ochranuih triedy 2.Topánky sú vodotesné a priedušné.

   Priedušné GORE-TEX obloženie novú HAIX Protector Ultra Signálna červená zaisťuje topánke, nezávisle od počasia,  optimálny klimakomfortom.

15 Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Porovnať 0