Všetko pre les a Vašu záhradu.

Potrebujete odservisovať Vašu techniku ?

Sme váš spoľahlivý partner v udržiavaní a opravách vašich nástrojov, aby ste mohli pokojne pokračovať vo svojich záhradných či lesných aktivitách.

Aké služby poskytujeme ?

Brúsenie reťazí

Optimalizujte výkon vášho nástroja pomocou našich špecializovaných služieb brúsenia pílových reťazí. Zabezpečíme, že vaša píla bude pracovať s maximálnou efektivitou.

Rovnanie klukových hriadelov na kosačke

Precízne a odborne rovnanie klukových hriadelov zabezpečí plynulý chod vašej kosačky. Sme tu pre vás, aby sme zabezpečili optimálny výkon vášho záhradného nástroja.

Vyvažovanie noža kosačky

Vyvažovanie noža kosačky je kľúčové pre správne fungovanie vášho zariadenia. Dôverujte nám s touto úlohou a užívajte si precízne a bezproblémové kosenie.

Čistenie ultrazvukom

Poskytujeme špičkové služby čistenia ultrazvukom, ktoré zaručujú odstránenie nečistôt a nahromadených usadenín. Vaše záhradné nástroje budú vyzerať a fungovať ako nové.

Odbornosť a skúsenosti

Naša firma sa pýši bohatými skúsenosťami v oblasti servisu lesnej a záhradnej techniky. Sme váš spoľahlivý partner, ktorý garantuje vysokú kvalitu práce a starostlivý prístup k vašim nástrojom.

Rýchly a efektívny servis

U nás nečakáte zbytočne dlho! Sme zaviazaní k rýchlemu a efektívnemu poskytovaniu servisných služieb. Vaše zariadenia budú opravené alebo údržbou prejdené v čo najkratšom možnom čase.

Personalizovaný prístup

Každý zákazník je pre nás jedinečný, a preto pristupujeme k každému zariadeniu s osobitnou starostlivosťou. Zabezpečíme, aby vaše požiadavky boli plne splnené a očakávania prekonané.

Ako postupovať ?

Ak chcete odovzdať svoje zariadenie pre servis, ponúkame vám dve jednoduché možnosti.

Osobné odovzdanie v Žiline

Navštívte našu prevádzku v Žiline a osobne odovzdajte svoje zariadenie. Stretnete sa s naším odborným tímom, ktorý vám poskytne ďalšie informácie a zabezpečí bezproblémový príjem vášho nástroja.

Odoslanie kuriérom (pre menšie zariadenia)

Pre menšie zariadenia (kosačky, krovinorezy, vyžinače, píly) ponúkame možnosť odoslania kuriérom. Kontaktujte nás, a my vám poskytneme podrobnosti o procese a zabezpečíme bezpečný prevoz vášho zariadenia k nám a späť k vám.

Nezáväzná objednávka na servis

Sme tu, aby sme vám poskytli prvotriedny servis a odpovedali na všetky vaše otázky.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR